Kolejová a silniční doprava

kontaktujte nás

Je pro vás důležitá zkušenost v oboru, kvalita služeb, profesionalita, přijatelné ceny, krátké termíny provedení?
Pak nás kontaktujte!


Kolejová a silniční doprava

Potřebujete sledovat změny kvality dopravy a vlastníte fleet vozidel / vlakové soupravy? Řešíte problém poškozeného zboží a nemáte jistotu, zda bylo poškozeno manipulací při nakládce či z důvodu poškozené dopravní infrastruktury? Máme pro Vás řešení, jak jednoduše sledovat stav infrastruktury i zboží a lidí se na ní pohybujících.

Naše zařízení, které je nonstop připojené k internetu, pomocí sensorů a GPS souřadnic automaticky a obratem odešle stav a pozici vozidla, stejně jako odchylky od normálního provozu. Výrazné otřesy na vozidle indikují narušení plynulosti provozu – pokud takovýchto hlášení je v té samé lokalitě několik, znamená to problém na trase, například uvolněný kanálový poklop, trhlina v povrchu silnice nebo narušené kolejové vedení. Zároveň díky připojení zařízení k internetu můžete kombinovat informace o poloze s předpokládanou trasou vozidla a informovat tak ostatní vozidla o blížící se překážce – varovat řidiče, že vlak či tramvaj za moment křižuje hlavní cestu.

Dozvíte se tak například:

Instalace je jednoduchá, stačí umístit naše zařízení na jakékoliv místo v prostředku.

Vlastnosti zařízení:

Nejedná se o Vendor-lock systém: Veškerá data jsou poskytována jako OpenData. Tzn. že veškerá data můžete používat sdílet s Vašimi interními systémy či je poskytnout třetím stranám, bez dalšího omezené na naší straně.V rámci řešení poskytujeme jak samostatné rozhraní pro sledování stavu zařízení / vozidla, tak i API (OpenData), které můžete integrovat do Vašich stávajících kontrolních systémů.

Jak sledovat stav silniční a kolejové dopravy?

Chcete vědět více? Kontaktujte nás!

Své služby nabízíme také pro: